T:800 33 44 55

Kariéra

V současné době hledáme posily na následující pozice:

tie_2566434_1920

Externí obchodní zástupce (na IČO)

Vaším úkolem zejména bude:

  • komunikace s potencionálními zákazníky
  • prezentace služeb společnosti Ray Energy a.s.
  • příprava podkladů pro uzavření smluv

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • komunikativnost
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel)
  • férové jednání vůči zákazníkům i společnosti
  • zkušenost z oblasti energetiky výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

  • provizní systém ohodnocení
  • dlouhodobá spolupráce
  • práce z domova

Vhodné i jako přivýdělek pro studenty, k mateřské dovolené apod.

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis. Připomínáme, že životopis musí obsahovat souhlas se zpracováním osobních údajů:

Souhlasím se zpracováním a správou uvedených osobních údajů společností Ray Energy a.s. (dále jen "správce") v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/EU. Správce je oprávněn nakládat s osobními údaji pro účely výběrového řízení a následně po dobu jednoho roku od jejich zaslání. Tento souhlas může být subjektem údajů kdykoliv odvolán.

Životopisy a případné dotazy zasílejte na e-mail: iveta.soustruznikova@rayenergy.cz