Zákaznická linka 800 33 44 55 pondělí až pátek v čase 9:00 - 16:00 česky | english

Aktuality - Ceníky pro rok 2018

Ceníky pro rok 2018


01.12.2017

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás v souladu s Všeobecnými obchodními podmínkami (dále jen „VOP“) a § 11a odst. 5 zákona č. 458/2000 Sb., energetického zákona, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „energetický zákon“) informovali, že dne 1. 1. 2018 nabývají účinnosti nové ceníky produktů Ray Kombi a Ray Standard, které naleznete zde.

V případě elektřiny i plynu se změna týká regulovaných složek ceny, které určuje Energetický regulační úřad Cenovým rozhodnutím. Tyto složky ceny jsou závazné a shodné pro všechny dodavatele. Aktuální i historická Cenová rozhodnutí naleznete zde.

Jistě jste z různých infomačních zdrojů již zaznamenali, že od loňského roku ceny elektřiny i plynu stále stoupají. Jsme proto velice rádi, že Vám i nadále můžeme nabízet stejné ceny plynu jako v letošním roce. Ceny elektřiny jsme byli nuceni mírně zvýšit. V této souvislosti zákazníkům odebírajícím elektřinu vzniká dle VOP a § 11a odst. 5 energetického zákona právo na odstoupení od smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny bez uvedení důvodu. Toto právo je možné uplatnit do 21. 12. 2017. Jsme přesvědčeni, že Vám stále poskytujeme jedny z nejnižších cen na energetickém trhu.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme na spolupráci v dalších letech.

Za Ray Energy a.s.

Petr Soustružník, předseda představenstva 

Končíme - aktualizováno